VILLA ROATÁN

PRODÁNO!

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 130 M², POZEMEK 900 M², VÝSTAVBA 2016, S VÝHLEDEM NA MOŘE

Pokud nechcete ztrácet čas výstavbou domu a úpravou jeho okolí, máme v nabídce pro vás hotový dům, který byl postaven v roce 2016, je kompletně vybavený a zařízený a připravený k okamžitému nastěhování. Dům je ve střední, poklidné části ostrova, postaven v soukromí nádherné tropické přírody s výhledem na korálové útesy. Pár minut chůze od domu se můžete zajít vykoupat, potápět nebo šnorchlovat na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova Havana Beach, známou též jako Palm Beach. Na pláž máte jako majitelé nemovitosti vstup zdarma a můžete zde využívat všech dalších placených služeb, nebo navštívit místní restauraci s vynikající kuchyní.

Tento dům s dispozicí 3+1 nabízí 2 ložnice, prostorný obývací pokoj s velkou kuchyní. Každý pokoj je vybaven stropními ventilátory a klimatizací. Z ložnice a obývacího pokoje je vstup na terasu o výměře 30 m2 s výhledem na moře. Nemovitost je vybavena luxusní kuchyní s nerezovými spotřebiči, je kompletně zařízena nábytkem, doplňky a dekoracemi, ložním prádlem, kuchyňskými potřebami, atp. Odpady jsou svedeny do jímky, elektřina 110V a 230V, voda se používá přefiltrovaná dešťová z 8 m³ betonové nádrže pod domem. Pro vaření slouží plynový sporák. Ohřev vody plynovým bojlerem. Nemovitost je postavena ve svahu na pilotech a nabízí možnost vybudování dalšího obytného apartmánu. Parking u domu pro 3 auta. Dům je celý izolovaný.

Majitelé nemovitosti jsou Češi, kteří jsou ze zdravotních důvodů v rodině nuceni nemovitost prodat. Možná platba v CZK, s právní a notářskou zárukou v Česku nebo v US$ v Hondurasu.

CENA K JEDNÁNÍ 4.370.000,-CZK (190.000US$)

EXTERIÉR A INTERIÉR DOMU

VÝHLEDY, PLÁŽ A OKOLÍ


Roatán, Bay Islands

Weather - Tutiempo.net

ODBĚR NOVINEK

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů v souladu s GDPR