GREEN POINT

PRODEJ POZEMKŮ GREEN POINT

Všechny pozemky mají krásný výhled na Karibské moře. Jsou situovány přímo na jižním mírném svahu, nad zátokou s lagunou v Jonesville Point, obklopené zelení a tropickým lesem. Jsou jen jen pár metrů od České vesnice a hospody. Cena stavebního pozemku zahrnuje vlastní přípojku el.energie, vody a přístupovou cestu. Velikost stavebních pozemků je možná již od 200 m². 

Majitelům pozemků dále nabízíme kompletní zajištění stavby dvou typizovaných dřevěných ostrovních domů Green Point ALFA a BETA, nebo realizaci individuálních projektů domů na klíč přesně podle vašeho přání. 

V případě zájmu se můžete zapojit u sousedního projektu do služby Centrální správy nemovitostí a řízení pronájmu domů pro turistické účely a v budoucnu si dojednat podmínky přístupu do relaxační zóny s restaurací, bazénem a barem, případně přístupu ke společnému molu (kotvení lodí, kajaků apod.), které se nachází mezi Mangrovy v uzavřené mořské laguně, ze které lze vyplout na krásná místa ke koupání, šnorchlování, potápění a rybolovu.

CENY POZEMKŮ OD 1.840,-CZK/m² (80US$/m²)

VÝHLEDY

Dech beroucí výhledy na blankytně modré moře z terasy vašeho nového domu na stále zeleném ostrově v Karibiku za cenu bytu v malém městě stojí za to.

DŮM GREEN POINT „ALFA“

Standardní karibský ostrovní dům, vhodný k celoročnímu užívání, trávení vaší dovolené, nebo dalšímu pronájmu. Obývací pokoj s kuchyní, 2x ložnice, 2x koupelna s WC, terasa, šatna, tech.místnost s WC, chodba, parking. Zastavěná plocha 98,6m2, terasa s výhledem na moře 36,6m2, celkem 135,5m2.

CENA DOMU OD 2.047.000,-CZK (89.000US$)

DŮM GREEN POINT „BETA“

Menší karibský ostrovní dům, vhodný k celoročnímu užívání, strávení vaší dovolené, nebo dalšímu pronájmu. Obývací pokoj a kuchyní, 1x ložnice, 1x koupelna s WC, 1x WC, terasa, šatna, tech.místnost, chodba, parking. Zastavěná plocha 62,0 m2, terasa s výhledem na moře 27,9 m2, celkem 89,9 m2.

CENA DOMU OD 1.725.000,-CZK (75.000US$)

PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVBA

Domy, které jsou již postaveny, nebo ve výstavbě ve spolupráci s naším projektantem, stavební firmou a dodavateli.

VIDEA NA YOUTUBE

Pojďte se podívat na videa, jak to u nás vypadá v reálu.

Příjezd autem s výhledy na karibské moře z betonové silnici do České vesnice, která stojí po levé straně. Po pravé straně od silnice se nacházejí pozemky. Projížďka terénem k pozemkům.

Video natočené z terasy nově postaveného domu, kde jsou dobře vidět pozemky. V pozadí uvidíte jednu z nejstarších osad na ostrově Jonesville Point, lagunu, zátoku a malý ostrůvek.


Roatán, Bay Islands

Weather - Tutiempo.net

ODBĚR NOVINEK

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů v souladu s GDPR
%d blogerům se to líbí: